cozumuret.com
Teknolojiye dair her şey!

iPhone 12 Kamerası Hakkında Beklenen Bilgiler

0 476

Günümüzde iPhone kullanıcılarının sayısı her geçen gün daha da fazla artmaktadır. İnsanlar Android’lere göre İOS işlemcili telefonları daha çok tercih etmektelerdir. Her geçen gün gelişmiş özelliklerle yeni model telefonlar çıkmaktadır. İnsanlar telefonlarının bir üst modeli çıktığında telefonları bir üst modelleriyle direk değiştirmeyi düşünmektelerdir. Yakında çıkması beklenen telefonlardan bir diğeri ise iPhone 12 olmaktadır. Bu yılın sonlarında sizlere tanıtılması beklenmektedir. İnsanlar şimdiden bu telefona bir hayli ilgili gözükmektelerdir. İnsanların telefonlarında en önem verdiği özelliklerden birisi de kameralar olmaktadır. Bu yüzden bu çıkacak olan telefonun kamerası çok merak edilmektedir. Ancak bu telefonun kamerası için çok heyecanlandırıcı iddialar ortaya atılmıştır.

iPhone 12 Kamerası Hakkında Beklenen Bilgiler
iPhone 12 Kamerası Hakkında Beklenen Bilgiler

iPhone 12 Kamerası

iPhone 12 Kamerası Yüksek Kaliteli Lensler ile Gelecek Ünlü analistlerden olan Ming-Chi Kuo bu telefonda kullanılacak olan lenslerin üst seviye olacağını belirtmiştir. Bu analistin verdiği bilgiler çoğunluklar doğru olmaktadır. iPhone 4’ten beri sızıntılarla gündeme gelmiş bu analistin iddiası Apple’ın yeni lens siparişlerine dayanıyor. Bu analistin raporlarına göre Apple’ın anlaşmalı tedarikçisi olan Largan 8 element kamera lenslerinin sevkiyatına başlandığı söylenmektedir. Bu da tabi ki akıllara yeni çıkacak olan iPhone 12 kamerası için kullanılabileceğini getirmektedir. Geçtiğimiz yıllara göre Largan’ın tedarik döneminin 1 aydan fazla geciktiği görülmüştür. Bu da yeni çıkacak olan iPhone’un Eylül ve Kasım ayları arasında gelebileceği ihtimalini güçlendirmektedir. Analist raporlarında değinilmemiş olsa da bu gecikmenin ana sebeplerinden birisinin de corona virüs salgını olabilmektedir. Hangi modellerde 8 element lenslerin kullanılacağı tam olarak bilinmese de referans model ve uygun fiyatlı modellerden bir tanesi aynı kamera dizilimine sahip olacaktır. Yani fotoğraf deneyiminizi üst seviyelerde yaşayabileceğiniz uygun fiyatlı bir model olarak bizlere sunulacağı da ön görülmektedir. Sizlerde yeni bir telefon almak istiyorsanız ya da telefonunuzun modelini yükseltmek istiyorsanız bu telefonları seçmenizi öneririz. Belirtilmiş olan 8 element lenslerinin kullanıldığı kameralarla her anınızı ölümsüzleştirmeniz de mümkün olacaktır. Bu telefonların piyasaya sürülmesi biraz zaman alsa da beklemeye değer ürünleri siz müşterilerine sunacağından da hiç şüpheniz olmasın.

Bir önceki yazımız olan Telefon Hızlandırma Yöntemleri başlıklı makalemizde Telefon Hızlandırma, Telefon Hızlandırma Yöntemleri ve Telefon Nasıl Hızlandırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.