cozumuret.com
Teknolojiye dair her şey!

En İyi GTA 5 Modları

0 223

Efsane oyunlar arasında yer alan GTA 5 oyunu sayesinde çok sayıda kişi muhteşem grafiklerle oyun oynama imkanını elde edebilmektedir. GTA 5 oyununu oynamak için bazı modlarla birlikte oynayarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Günümüzde birden fazla GTA 5 modu bulunduğu için kullanıcılar istediği alandan oyunları oynayabilmektedir.

GTA 5 Redux

Günümüzde kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen oyun modundan birisidir. Çok yüksek boyutlu olmasıyla birlikte oyun adeta baştan aşağı yenilenmiş halde karşımıza çıkmaktadır. Bu mod sayesinde grafikler 2020 yılında oluşmuş gibi bir his yaratıyor. Oyunun grafiklerinde 4K çözünürlüğünde dokuların olması ve birçok efektin bir araya gelmesiyle muhteşem bir oyun keyfi sunuyor.

En İyi GTA 5 Modları
En İyi GTA 5 Modları

Open All Interios

GTA 5 oyununda yer alan bu modla birlikte oyundaki neredeyse tüm binaların içerisine giriş yapabiliyorsunuz. Normal oyunda yalnızca belirli binalara giriş yapılabiliyor. Ancak Open All Interios modu sayesinde istediğiniz binalara gerek görev sırasında gerekse görevsiz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Oyun içerisindeki iç mekanları merak edenler için güzel bir mod. Oyunun daha gerçekçi olmasını sağlayan bir moddur.

GTA Realism

GTA 5 oyununda yer alan bu modla birlikte adeta gerçekçilik boyutunu yeniden sorgulamanıza neden oluyor. Modun grafikle ön plana çıkmasıyla birlikte ayrıca oyunun oynanış açısından daha gerçekçi hale gelmesi özellikleri arasında yer alır. Bu mod sayesinde oyuncular sanki gerçek hayatta oynayan bir oyuncu gibi oyunda varlığını gösterebiliyor. Özellikle uyum sağlamayı seviyor ve kırmızı ışıkta arabayla durmayı seviyorsanız bu oyun modunu oynayabilirsiniz. Oyunun gerçekçi olmasıyla birlikte olası bir kural ihlalinde polisler daha iyi nişan alabiliyor.

Prison Mod Bu mod sayesinde oyuncular artık hapishane içerisinde zaman geçirmek durumunda kalıyor. Oyun içerisinde yaptığınız tüm suçların cezasını çekmek için hapishaneye gönderiliyorsunuz. Normal oyunlarda yakalandığınız zaman yeniden karakolda doğarsınız. Ancak Prison Mod ile bu mümkün değil. Hapishaneye atıldığınız zaman hapishane içerisinde hareket edebiliyor hatta hapishaneden kaçış için plan yapabiliyorsunuz. Kullanıcıların hapishaneden kaçması için biraz uğraşması gerekiyor. GTA oyununun mantığına uyulabilmesi için kullanıcıların hapishaneden kaçmaya çalışması son derece doğaldır.

Bir önceki yazımız olan Minecraft ile Neler Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.