cozumuret.com
Teknolojiye dair her şey!

En iyi Android Mobil Uygulamalar

0 618

Android işletim sistemi üzerinde bilindiği üzere milyonlarca uygulama yer almaktadır. Akıllı telefonları etkin bir şekilde kullandığımız için hiç umulmayan zamanlarda imdadımıza yetişebiliyor. Telefonların içerisinde yer alan uygulamalar sayesinde kullanıcılar istediği işlemleri rahat bir şekilde yapabilmektedir.

Android Sosyal Medya Uygulamaları

Akıllı telefonu olan herkesin telefonunda birkaç sosyal medya uygulaması yer alır. Özellikle İnstagram, Twitter, Facebook gibi ve daha birçok uygulama telefonların içerisinde yer alabilir. Arkadaşlarınızla anlık hikayelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve durumlarınızı paylaşmak için en iyi uygulamalar arasında yer alır.

En iyi Android Mobil Uygulamalar
En iyi Android Mobil Uygulamalar

Android Video Uygulamaları

Uygulama ve video denilince akıllara ilk olarak Youtube gelir. Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olan Youtube uygulamasında milyarlarca video bulunmaktadır. İnsanlar müzikleri, bilgi verici videoları veya eğlenceli videoları istediği kanal üzerinden izleyebiliyor. Android video uygulamaları arasında bunun yanı sıra film ve dizi izlemek için Blu TV, Puhu TV ve Netflix gibi uygulamalar işe yarayabiliyor. Dünyanın en ünlü dizilerini ve filmlerini izlemek için bu uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Android Müzik Uygulamaları

Android telefonlarda en önemli uygulamaları arasında Spotify, SoundCloud, Fizy, Deezer, Youtube Music gibi uygulamalar yer alır. Akıllı telefonlar üzerinden yeni ve kaliteli bir şekilde müzik dinlemek için bu uygulamaları tercih edebilirsiniz. Uygulamalar genellikle ilk başta ücretsiz olarak hizmet verir. Bunun yanı sıra öğrenci kampanyalarıyla ön plana çıkarak birçok gencin müzik dinlemesini teşvik eder.

Diğer Uygulamalar Android telefonunuz mevcutsa birçok işe yarayabilecek uygulamayı bulabilmeniz mümkündür. Duvar kağıdı veya zil sesi arıyorsanız Zedge gibi uygulamalar işinize yarayabilir. Bunun yanı sıra harici bir depolama uygulaması arıyorsanız Google Drive, MEGA ve Yandex Disk gibi uygulamalar işinize yarayabilir. İnsanlarla internet bağlantısını kullanarak mesajlaşmak için Whatsapp, Telegram, Messenger ve Discord gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek ve daha güzel bir hale getirmek için VSCO veya Snapseed gibi uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bu tarz uygulamalar sayesinde kullanıcılar telefonlarında istedikleri işlemler rahat bir şekilde yapabilmektedir. Kullanıcıların bu uygulamaları indirebilmesi için Google Play Store üzerinden işlem yapması yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan iPhone Kullanıcılarının Bilmesi Gereken Bazı Özellikler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.